Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Account Manager

Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1097966

Nasz Klient, międzynarodowa organizacja brokerska handlująca uprawnieniami do emisji CO2 i jedna z najbardziej doświadczonych firm w handlu emisjami w Europie Środkowej, poszukuje Account Managera do biura w Warszawie.

Wymagania:
  • 1 – 3 lata doświadczenia w sprzedaży i usługach
  • Chęć rozwoju w obszarze sprzedaży
  • Kreatywność i ambicja
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność budowania relacji
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Wyższe wykształcenie w obszarze ekonomii, finansów lub administracji biznesowej

Obowiązki:
  • Przeprowadzanie transakcji handlu emisjami CO2
  • Negocjowanie ofert przez telefon i podczas spotkań
  • Rozumienie potrzeb swoich klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z kierownictwem wyższego szczebla
  • Pomóc swoim klientom zrozumieć rynek handlu CO2
  • Budowanie marki Klienta na rynku Polskim (konferencje, relacje PR i media)

Korzyści:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • Szansa na zostanie ekspertem rynku CO2, dzięki znakomitym szkoleniom w zakresie handlu uprawnieniami do emisji, sektora energetycznego i sprzedaży
  • Stymulujące, międzynarodowe środowisko pracy z nowoczesną technologią
  • Długoterminowa oferta z możliwościami podróży służbowych

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria