Account Manager

KOMPLUS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma KOMPLUS producent oprogramowania CRM wspomagającego budowanie relacji z Klientami poszukuje Account Managera (specjalista ds. sprzedaży).

Zakres obowiązków

  • budowanie bazy danych potencjalnych Klientów,
  • kontakt z klientem celem analizy potrzeb,
  • przygotowywanie ofert,
  • prezentacje oprogramowania Klientom,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą atmosferę pracy,
  • szkolenia handlowe i technologiczno-produktowe,
  • możliwość elastycznego czasu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz oczekiwanego wynagrodzenia "na rękę".

Wymagania

Poszukujemy osoby, która przede wszystkim jest zainteresowana pracą w sprzedaży czyli:

  • lubi kontakt z ludźmi,
  • nie boi się spotkań i prezentacji oprogramowania,
  • lubi kontakt telefoniczy z Klientem.

Prezentacja firmy

Od 18 lat dostarczamy naszym Klientom profesjonalne usługi inform... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż