Account Manager / Specjalista ds. Sprzedaży / Handlowiec / Dział Handlowy

BAS Kreacja

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa BAS Kreacja - poszukujemy accounta do pracy w centrum Warszawy.

Praca w znanej agencji reklamowej, wśród pozytywnie nastawionych ludzi.
Bardzo dobre warunki zatrudnienia.
Umowa o pracę.
Specjalista sprzedaży do zespołu sprzedaży artykułów reklamowych.

Praca polega na obsłudze klientów korporacyjnych w zakresie ich potrzeb marketingowych, w tym na sprzedaży produktów promocyjnych, takich jak gadżety, poligrafia, odzież firmowa, robocza, elektronika z brandingiem oraz wszelkiego rodzaju usługi powiązane ( btl ). Więcej na naszych stronach www, po wpisaniu do wyszukiwarki BAS Kreacja.

Wymagania

Udokumentowane sukcesy w obszarze obsługi klientów korporacyjnych (mile widziana znajomość rynku gadżetów i innych produktów promocyjnych).

Znajomość technik sprzedaży i/lub zagadnień poligraficznych.

Umiejętność tworzenia ofert i prezentacji produktowych.

Uśmiech telefoniczny i pozytywna energia.

Pożądane:
Doświadczenie w agencji reklamowej lub na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

BAS Kreacja to wiodący dostawca usług marketingowych BTL w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi