Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Account Manager Rury Okładzinowe Wiertnictwo

Warszawa, mazowieckie

SPRING PROFESSIONAL

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, którym jest globalnym liderem produkującym technologie dla branży petrochemicznej, znaną grupą przemysłową integrująca badania, rozwój, produkcję zaawansowanych urządzeń dla przemysłu rafineryjnego, wydobywczego i przetwórstwa produktów ropopochodnych, zapewniający serwis dla technologii wspierających wydobywania ropy naftowej i obsługę sprzętową kontraktów na podwykonawstwo EPC w przemyśle wydobywczym.

Obecnie w związku z ustanawianiem w Warszawie HQ europejskiego oraz rozszerzaniem działalności w regionie europejskim oraz strukturyzowaniem sił sprzedaży w kluczowych dziedzinach działalności- poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

w obszarze sprzętu i rur stalowych wiertnictwa, rur okładzinowych do odwiertów.

Lokalizacja: Warszawa

Główne zadania:

1 Rozwój rynku produktów stalowych i sformułowanie skutecznego planu rozwoju rynku w tym obszarze.

2. Zdefiniowanie i zweryfikowanie potencjalnych kanałów dystrybucji oraz kluczowych klientów jak również konkurencji na rynku krajowym;

3. Intensywne działania związane z rozwojem rynku, stworzenie sieci odbiorców oraz budowanie długofalowych relacji sprzedażowych.

4. Pełna obsługa sprzedażowa, prognozowanie sprzedaży oraz zwiększanie udziału w rynku rur stalowych dla przemysłu petrochemicznego

5.Pełne zarządzanie obsługą klienta od ofertowania, sprzedaż, obsługę po sprzedażową, monitorowanie satysfakcji oraz rozliczeń.

6. Raportowanie do zarządu oraz współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesu sprzedaży i rozwoju rynku.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

◄1.5 - 3 lat doświadczenia w sprzedaży sprzętu dla przemysłu wydobywczego a także pewnych zasobów klientów( znajomość sprzętu zwłaszcza w obszarze rur okładzinowych dla odwiertów).

◄ Wykształcenie wyższe techniczne, atutem będzie wykształcenie związane z technologiami lub studia podyplomowe z obszaru działania klienta. Wykształcenie techniczne w obszarze wirtnictwa będzie atutem.

◄Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku oraz pracę z klientami posługującymi się językiem angielskim.

◄Ogólna, praktyczna wiedza na temat obudowy infrastruktury petrochemicznej, rur, rurociągów, rur wiertniczych, kołnierza wiertła, wierteł, akcesoriów do obudowy i innych produktów związanych z obsługą przemysłu petrochemicznego lub/i produkcji ropopochodnej.

◄Doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży, ofertowaniu, zarządzaniu kluczowymi klientami w wyżej wymienionym obszarze

◄Umiejętność perspektywicznego spojrzenia na potencjał rynku, stworzenie aktywnego planu sprzedaży oraz wprowadzenie go w życie.

◄ Nastawienie na cel wykonania założenia rocznego wysokości sprzedaży.

◄ Duża świadomość pracy zespołowej, doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie atutem.

◄Kompetencje interpersonalne, komunikatywność, duża kultura biznesowa oraz umiejętności sprzedaży.

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w... procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management