Account Executive- Public

SAS Institute Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwijanie sprzedaży rozwiązań SAS w sektorze publicznym – aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długofalowych relacji biznesowych, negocjowanie warunków umów i nadzorowanie ich realizacji, wsparcie działań marketingowych prowadzonych w sektorze oraz współpracę z partnerami w procesach sprzedaży.

Wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w sprzedaży oprogramowania, usług oraz rozwiązań IT dla administracji publicznej (konieczne doświadczenie w sprzedaży dla administracji centralnej)
  • Znajomość specyfiki i potrzeb sektora publicznego, w tym znajomość prawa zamówień publicznych
  • Lider procesu sprzedaży, odpowiedzialny za cały proces od rozpoczęcia do zamknięcia sprzedaży
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży
  • Doświadczenie w kontaktach biznesowych z kluczowymi podmiotami z sektora publicznego
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Kreatywność oraz doskonałe umiejętności analityczne i prezentacyjne
  • Proaktywność i nastawienie na realizację postawionych zadań
  • Doskonałe umiejętności z zakresu zarządzania czasem, planowania i organizacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wyższe wykształcenie, preferowane ekonomiczne lub techniczne

Oferujemy:

  • Pracę w projektach dla uznanych marek, w sektorze nowoczesnych technologii
  • Bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym auto służbowe

Prezentacja firmy

Zmieniamy sposób patrzenia na dane i korzystania z ich wartości. Pomagam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja / Sekretariat, Praca IT - Sprzedaż