Absolwent studiów technicznych (Elektronika)

Bielsko-Biała, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-10-63041

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum inżynieryjnego z branży Automotive, który jest w fazie dużego rozwoju i rozbudowy działów R&D, poszukujemy Kandydatów, którzy chcą rozwijać się na stanowisku: Młodszy Inżynier systemów (Safety Electronics)

Zakres obowiązków:
-Współpraca przy realizacji projektów z wewnętrznym zespołem systemowym oraz zespołami po stronie Klienta zewnętrznego
-Przygotowywanie i przeprowadzanie analiz bezpieczeństwa funkcjonalnego produktu
-Tworzenie, rozwój i implementacja procesów bezpieczeństwa funkcjonalnego na poziomie projektu oraz na poziomie biznesowym
-Koordynacja życia produktu na każdym etapie projektu od kwotacji po jego rozwój i modyfikacje
-Współpraca z Klientami i rozpoznawanie ich potrzeb w obszarze bezpieczeństwa oraz z Dostawcami, aby zapewnić odpowiednią jakość i poziom bezpieczeństwa dostarczanych do produkcji komponentów

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w obszarze elektroniki, IT lub mechatroniki)- lub studenci ostatniego roku studiów
- Wiedza i doświadczenie w samodzielnie prowadzonych projektach z obszaru elektroniki lub zdobyta w czasie uczestnictwa w kołach naukowych
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Mile widziana znajomość: ISO26262, HARA, FMEA, FTA lub podobnych

Korzyści:
- Pakiet benefitów oraz szkoleń wdrożeniowo-stanowiskowych
- Pakiet relokacyjny
- Możliwość rozwoju wśród ekspertów w zakresie elektroniki dla branży Automotive
- Udział w licznych projektach nowych uruchomień wraz z międzynarodowym zespołem inżynierów

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości , Praca Administracja biurowa