Zdalnie - Financial Administration Specialist with German

HAYS

Wroclaw, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1181386

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży outsourcingowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Financial Administration Specialist z językiem niemieckim.

Praca odbywa się w trybie całkowicie zdalnym.

Wymagania:

  • Angielski na poziomie co najmniej B2 i niemiecki na poziomie C1
  • Około 1-2 lata doświadczenia w obszarze finansów
  • Dobra znajomość MS Excel

Obowiązki:

  • Odpowiadanie na zapytania klientów w systemie – bez bezpośredniego kontaktu z klientem,
  • Analiza otrzymywanych dokumentów,
  • Wprowadzanie danych oraz dokumentacji do odpowiednich systemów finansowych,
  • Wystawianie faktur sprzedaży, analiza oraz archiwizacja dokumentów źródłowych,
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów przychodzących i wychodzących

Oferujemy wspaniałą atmosferę i możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenia w różnych biznesach:)

Projekt będzie trwał 4-6 miesięcy.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa