ZBROJARZ, Korsyka, Porto-Vecchio

EuropaJOB Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z  rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Zbrojarz
Miejsce pracy: Korsyka, Porto-Vecchio

 Opis stanowiska:

- wykonywanie prac zbrojeniowych – głównie obiekty mieszkalne

- montowanie szkieletów zbrojeniowych

- inne prace murarskie

 Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki + dieta + płatne nadgodziny

- darmowe zakwaterowanie

- Polska umowa o pracę na czas określony

- zwrot za badania

- udział w kosztach dojazdu do Francji

- możliwość dłuższej współpracy

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule wiadomości nazwę stanowiska

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat

- wykształcenie kierunkowe

- umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

- dokładność i samodzielność w wykonywanych pracach

- dobra kondycja fizyczna

- mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna