GEKON BIO Sp. z o.o.

Zastępca Kierownika Sklepu

Od: GEKON BIO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa- Miasteczko Wilanów

3700zł brutto + premie

praca zmianowa: pn-pt 8:00-20:30, soboty 9:30-17:30

NIEDZIELE WOLNE!

Sklep Gekon Bio specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości produktów ekologicznych.

Naszą misją jest rozwijanie świadomości ekologicznej klientów oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Poszukujemy osób, które podzielają tę pasje i które czują w sobie powołanie do kreatywnego i zaangażowanego promowania ekologicznego stylu w jedzeniu, myśleniu i codziennej rzeczywistości.

Mając w perspektywie rozwój sieci sklepów Gekon Bio, w chwili obecnej poszukujemy doświadczonych i kreatywnych osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • budowanie i umacnianie relacji z klientem, poprzez aktywną obsługę klienta zgodną ze standardami Gekon Bio,
  • kompleksowe zarządzanie sklepem oraz produktem,
  • zarządzanie podległym zespołem i dbanie o jego rozwój,
  • udział w akcjach promocyjnych i marketingowych ,
  • dbałość o wizerunek sklepu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • pasji związanej ze zdrowym żywieniem i stylem życia,
  • pozytywnego nastawienia i umiejętności dzielenia się uśmiechem z innymi,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i zaangażowania w pracę,
  • dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności kierowania zespołem,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych.

Mile widziane:

  • posiadanie aktualnych badań sanitarnych.

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy,
  • możliwość udziału w budowaniu zespołu i rozwoju nowego projektu,
  • elastyczny czas pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym, prosimy przesyłać za pomocą opcji "Aplikuj"