Zastępca Kierownika Magazynu

Benett People Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) w związku z dynamicznym rozwojem dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w usługach magazynowych dla e-commerce, logistyce kontraktowej oraz najmem hal magazynowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno
09/2020

Zadania:

  • Nadzór nad poprawnym działaniem procesów magazynowych
  • Zapewnienie terminowej obsługi Kontrahentów zewnętrznych
  • Utrzymanie wysokiego poziomu obsługi Kontrahentów
  • Kierowanie pracy podległego zespołu pracowników magazynowych
  • Koordynowanie projektów logistycznych z zachowaniem poprawnych wskaźników efektywności
  • Usprawnianie działania podległych działów ( Przyjęcia, Zwroty, Wysyłki)
  • Optymalizacja kluczowych wskaźników efektywności
  • Zarządzanie przestrzenią magazynową
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • Doświadczenie i praktyka w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie na magazynie typu e-commerce będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programów magazynowych typu WMS
  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej
  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Zdolność realistycznej oceny sytuacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Znakomite umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziana jest dobra znajomość Excel

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Korzystne warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kartę Multisport
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.