Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • prowadzenie spraw kadrowych pracowników
  • przygotowanie list płac oraz rozliczeń umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych
  • prowadzenie rozliczeń z urzędem skarbowym oraz ZUS (PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11, PIT-8C, deklaracje ZUS wraz z raportami)
  • sporządzanie sprawozdań do GUS i deklaracji PFRON
  • tworzenie wewnętrznych przepisów w zakresie prawa pracy (np. regulaminy, instrukcje)
  • raportowanie do Zarządu spółki
  • wsparcie merytoryczne dla pozostałych osób w dziale
  • optymalizacja/usprawnianie procesów

  • posiadasz minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • masz doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej spółki (około 180 osób)
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość)
  • bardzo dobrze znasz prawo pracy, przepisy podatkowe, zasady naliczania wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
  • dobrze znasz język angielski
  • jesteś otwarty/a na wdrażanie nowych narzędzi/rozwiązań wspierających bieżącą pracę
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karat Multisport, kursy języka angielskiego

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja