Zastępca Głównej Księgowej [m/f]

Michael Page

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z ambitnymi planami rozwoju spółki oraz rozbudową funkcji finansowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Zastępcy Głównej Księgowej [m/f]. Jest to stanowisko łączące zarówno zakres operacyjny (podatki, sprawozdania finansowe, środki trwałe etc.) jak i zakres obowiązków związany z wsparciem Głównej Księgowej w zakresie zarządzania pracą zespołu. Stanowisko raportujące bezpośrednio do Głównej Księgowej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest duża spółka produkcyjna (sektor FMCG).

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnej
  • Wsparcie Głównej Księgowej w zarządzaniu pracą zespołu
  • Przygotowywanie rocznych (jednostkowych) sprawozdań finansowych zgodnie z UoR
  • Kalkulacja podatków m.in. VAT, CIT, WHT oraz sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Analiza i uzgadnianie kont księgi głównej
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Sporządzanie raportów dla GUS, NBP
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych
  • Reprezentowanie spółki przez organami podatkowymi
  • Współpraca z zespołem kontrolingu, audytorami oraz firmami doradczymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia itp)
  • 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości
  • Umiejętność komunikacji w j.angielskim na poziomie średnio-zaawansowanym (B2)
  • Mile widziane doświadczenie w ksiegowości spółki produkcyjnej, lecz nie jest to warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem, lecz nie jest to warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP - mile widziane
  • Pro aktywność, szukanie i proponowanie rozwiązań
  • Dobre umiejętności komunikacyjne :)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Formowa zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Hybrydowy model pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Możliwość tworzenia procesów od podstaw
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Nowy Dwór Mazowiecki
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page