Zastępca Głównego Energetyka

Budokrusz SA

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Elektroenergetyka, Automatyka, Elektrotechnika
  • Uprawnienia SEP do 15kV typu "E" i "D";
  • Dobra znajomość wymagań prawnych w obszarze prawa energetycznego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Zadania:

  • Zabezpieczenie ciągłości dostaw energii elektrycznej, cieplnej oraz innych podległych mediów.
  • Prowadzenie analizy przyczyn i skutków awarii, monitorowanie realizacji działań korygujących i zapobiegawczych
  • Utrzymanie sprawności eksploatacyjnej maszyn i urządzeń oraz ciągłości zasilania w energię elektryczną
  • Kontrola poziomu napięć, sprawdzanie obciążenia transformatorów i kabli zasilających, poziomu napięć pomocniczych i stanu izolacji
  • Nadzór oraz koordynowanie prac podległego działu.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Możliwość zakwaterowania.

Prezentacja firmy

BUDOKRUSZ® jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria