Z-ca Osoby Odpowiedzialnej/ Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za zarządzanie działalnością Hurtowni Farmaceutycznej, Magazynu Wytwórcy/Importera w oparciu o przepisy Prawa Farmaceutycznego i regulacje DPD, GMP.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna.

Opis stanowiska

  • Stosowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością
  • Opracowywanie, wdrażanie i nadzór nad przestrzeganiem zasad DPD, Prawa Farmaceutycznego, GMP oraz wewnętrznych procedur
  • Zarządzanie pracą i nadzór nad procesami w hurtowni farmaceutycznej i magazynie Wytwórcy/ Importera w zakresie objętym zezwoleniem
  • Nadzorowanie prawidłowego przyjęcia dostaw do hurtowni farmaceutycznej oraz Magazynu Wytwórcy/Importera
  • Koordynacja i niezwłoczne przeprowadzenie czynności związanych z wycofywaniem i wstrzymywaniem produktów i efektywne zarządzanie tym procesem
  • Kwalifikacja odbiorców, dostawców i zleceniodawców
  • Monitorowanie warunków przechowywania produktów leczniczych
  • Efektywne i szybkie zarządzanie procesem reklamacji - wad jakościowych i dystrybucyjnych oraz rozpatrywanie reklamacji klientów
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym
  • Przygotowanie i udział w audytach oraz inspekcjach
  • Ścisła współpraca z Działami: jakości i logistyki
  • Śledzenie zmian w ustawodawstwie w zakresie objętym produktami leczniczymi, wyrobami medycznymi

Profil kandydata

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika lub Zastępcy Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej / Osoby Odpowiedzialnej w hurtowni farmaceutycznej lub u wytwórcy
  • Praktyczna znajomość Rozporządzenia DPD oraz znajomość Prawa Farmaceutycznego, GMP
  • Praktyczna umiejętność budowania i nadzorowania Systemu Zarzadzania Jakością, w hurtowni farmaceutycznej,
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • elastyczność
  • benefity ( opieka medyczna, język angielski, Multisport, ubezpieczenie na życie)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page