Opis stanowiska pracy

Dla naszych norweskich klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wulkanizator samochodów osobowych lub ciężarowych.

Miejsce pracy: Norwegia: Oslo i okolice, Bergen, Arendal oraz Trondheim

Sezonowa wymiana oraz naprawa opon samochodów osobowych w autoryzowanych sieciach wulkanizacyjnych oraz autoryzowanych serwisach samochodowych.

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 190-210 nok/h brutto
  • Wypłata przelewana raz w tygodniu na wskazane konto
  • Zatrudnienie na norweskich warunkach
  • Praca od poniedziałku do piątku (37,5 godziny tygodniowo z nadgodzinami płatnymi +50% oraz +100%)
  • Kontrakt przewidujemy na okres od 1,5 do 2-3 miesięcy
  • Każdy wulkanizator otrzymuje darmowo niezbędny do pracy sprzęt, strój roboczy oraz buty
  • Pomagamy w organizacji zakwaterowania na czas pracy w Norwegii

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie wulkanizatora
  • Prawo jazdy kat. B
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
1-3 miesiące
Liczba wakatów:
70
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 120PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dostępne
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy