Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy pracownikow na stanowisko:

Wulkanizator

miejsce pracy: Norwegia: Oslo i okolice

Sezonowa wymiana oraz naprawa opon samochodow osobowych w autoryzowanych sieciach wulkanizacyjnych oraz autoryzowanych warsztatach samochodowych

Zarabiaj pieniądze za polecenie znajomych do pracy w Norwegii! Sprawdź co możesz zyskać i wejdź na stronę internetową CBR.

Wymagania

Wynagrodzenie: 170-196 nok/h brutto.

Wypłata przelewana raz w tygodniu na wskazane konto

Zatrudnienie na norweskich warunkach

Praca od poniedzialku do piatku (37, 5 godziny tygodniowo z nadgodzinami platnymi +50% oraz +100%).

Kontrakt przerwidujemy na okres od 1,5 do 2 miesiecy

Każdy wulkanizator otrzymuje darmowo niezbędny do pracy sprzęt, stroj roboczy oraz buty,

Pomagamy w organizacji zakwaterowania na czas pracy w Norwegii

Dla najlepszych pracownikow mozliwosc stalego zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy:

Marzec/ kwiecień lub wrzesień / październik

Ilosc wolnych miejsc: 70

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
1-2 miesiące
Liczba wakatów:
70
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 120PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dostępne
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy