Wsparcie Klienta z językami obcymi

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1169021

Jedna z największych globalnych korporacji z sektora bankowego, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje osób w dziale wsparcia klienta, posługujących się językami obcymi.

Na stanowisku nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, firma zapewnia pakiet szkoleń wdrażających, atrakcyjne wynagrodzenie, oraz pracę w modelu hybrydowym.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń
  • możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • pracę hybrydową
  • sprzęt do pracy

Obowiązki na stanowisku:

  • analiza transakcji bankowych
  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie
  • aktualizacja danych w systemie
  • praca zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami
  • ścisła współpraca z managerem i innymi departamentami w firmie
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z klientami

Jedynym wymogiem na stanowisku jest swobodne posługiwanie się językiem angielskim oraz dodatkowo językiem niemieckim/francuskim. Doświadczenie w obsłudze klienta nie jest wymogiem. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą na nowe wyzwania, aplikuj!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland