Wsparcie klienta biznesowego z językiem niemieckim

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Chciałbyś/chciałabyś pracować w międzynarodowej korporacji, która prężnie rozwija swoje struktury? Pracując chcesz wykorzystać swój potencjał językowy? Nie przegap swojej szansy!

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która oferuje szalenie ciekawą i stabilną pracę.

Tworzymy zespół osób, które zajmą stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Lokalizacja: Katowice (praca stacjonarna)

Start 01.09.2022

Wymagania

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2),

- komunikatywność,

- sprawna obsługa komputera.

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa klientów w języku niemieckim,

- codzienny kontakt telefoniczny/ mailowy z klientami biznesowymi,

- budowanie pozytywnych relacji z użytkownikami platformy e-commerce.

Oferta pracy

- umowa o pracę lub zlecenie (do wyboru),

- pełny etat,

- atrakcyjne wynagrodzenie: 6000 zł/msc brutto + premie miesięczne nawet do 1000 zł,

- elastyczny grafik pracy,

- profesjonalne szkolenie wstępne,

- benefity po okresie próbnym,

- międzynarodowe, przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowana/y? APLIKUJ! Wyślij swoje CV ma adres do 01.09.2022

Prezentacja firmy

W naszej firmie znamy się na ludziach i skutecznie łowimy talenty w siec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Internet / e-commerce