Wskocz w świat biznesu i podejmij nowe wyzwanie zawodowe

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1163212

Jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze godzin, kiedy będziesz zagłębiać się w świat międzynarodowego biznesu i nie boisz się rozmawiać po angielsku nawet z native speaker'em? Przygotowaliśmy w naszym zespole miejsce właśnie dla Ciebie. Nie daj czekać nowym możliwościom! :)

Kogo potrzebujemy?
Poszukujemy osoby, która lubi współpracować w międzynarodowym zespole. Ogromna różnorodność w zespole powoduje, że znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 jest konieczna dla efektywnej komunikacji. Nauczymy Cię wszystkiego, co sami wiemy i umiemy, tak żebyś czuł/a się u nas swobodnie podczas codziennych zadań.

Czym będziesz się zajmować?
Na początek - nauką nowych rzeczy :) Później do Twoich obowiązków zaliczyć będzie można kontakt z klientem: odpowiadanie na zapytania, przyjmowanie zgłoszeń, rozwiązywanie problemów i przekazywanie ich do kolejnej linii wsparcia, jeśli będą wykraczać poza Twoje możliwości. Na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek.

Co oferujemy?
  • Pakiet benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • Vouchery na święta
  • Wspierający zespół
  • Najlepszą kawę w całym Krakowie! :)

Dołącz do nas - prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o szczegółach

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy