Wintel/Network Engineer

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Do międzynarodowej firmy, która jest światowym liderem w tworzeniu systemów bezpieczeństwa w kopalniach (pojazdy autonomiczne, AI, Big Data), poszukujemy doświadczonego Wintel/Network Engineer’a.

Wintel/Network EngineerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Bieżąca obsługa L1 / L2 dla użytkowników Windows 10 i Windows 2016 Server, Exchange, Office 365, SharePoint, SEP czy Citrix.
  • Zarządzanie użytkownikami przy pomocy Active Directory, GPO, SCCM, Cisco Prime, Citrix Unified Endpoint Management.
  • Przeprowadzanie konfiguracji zdalnych i na miejscu.
  • Praca z zewnętrznym DataCenter w zakresie utrzymania bezpieczeństwa i konserwacji.

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z dowolnym produktem / technologią: Windows Server 2012/2016 i Windows 7/10, Active Directory, SharePoint.
  • Zaawansowany poziom języka angielskiego lub niemieckiego
  • Zdolność do podróżowania w skali międzynarodowej (ok. 20% czasu pracy)
  • Mile widziane certyfikaty CCNA / CCNP, MCSA / MCSE

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie przy UoP lub B2B
  • Pakiet szkoleń, wspracie w rozwoju swoich kompetencji
  • Benefity (Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)
  • Pracę w międzynarodowej firmie, która przechodzi transformację high-tech
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.