WICEDYREKTORA SZKOŁY PRYWATNEJ

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Kobyłka, mazowieckie

Miejsce pracy: Kobyłka

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Integracyjna Szkoła Podstawowa Słoneczna Polana""
Miejscowość: Kobyłka
Ulica: Brzechwy
Nr domu: 5
Kod pocztowy: 05-230
Telefon: 227860070
Email: sekretariat@slonecznapolana.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: nauczanie początkowe, kształcenie zintegrowane
Liczba godzin w tygodniu: 30
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2017-12-14
Termin składania dokumentów: 2018-02-28
Opis oferty pracy:

Słoneczna Polana to kameralna szkoła niepubliczna w Kobyłce k/Warszawy, działająca od IX 2015 roku. Profil Szkoły to podejście holistyczne do rozwoju dziecka: poznawczego, fizycznego i społecznego. Jesteśmy szkołą metod aktywnych, bazujemy na neurodydaktyce, troszczymy się o wartości takie jak empatia, koleżeńskość, szacunek; podążamy za potrzebami dziecka. Jesteśmy szkołą integracyjną.

Lokalizacja: Kobyłka, 20 km od centrum Warszawy, w pobliżu Węzła Kobyłka Trasy S8 (bardzo dobry dojazd od stycznia 2018 r. !), 20 minut piechotą od stacji PKP Kobyłka, w pobliżu przystanków linii L27.

Szukamy odważnego wizjonera z pasją tworzenia Przyjaznej Edukacji. Jeżeli szukasz przestrzeni do wdrażania własnych pomysłów edukacyjnych, chcesz zmieniać polską edukację, pracować twórczo mając zrozumienie i wsparcie Organu Prowadzącego - skontaktuj się z nami!

Dyrektor Szkoły Podstawowej

Region: mazowieckie

W roku 2018/19 otwieramy klasę IV – być może to właśnie ty będziesz budować z nami ten etap edukacyjny? Masz szansę kształtować z nami prawdziwie przyjazną edukację.

Główne obowiązki naszego dyrektora to:

  • Uruchomienie klasy IV Szkoły Podstawowej we wrześniu 2018.
  • Zapewnienie najwyższych standardów edukacji, zgodnie z misją Szkoły.
  • Bieżący nadzór oraz zarządzanie Szkołą gwarantujące wysoki poziom edukacji.
  • Proaktywna realizacja dalszego rozwoju szkoły zarówno w kwestiach edukacyjno-wychowawczych, jak i organizacyjnych.
  • Nieustanne podnoszenie kompetencji nauczycieli oraz własnych.
  • Zapewnienie realizacji wytycznych urzędowych, w tym MEN.
  • Kierowanie szkołą i reprezentowanie jej na zewnątrz.
  • Współpraca z rodzicami uczniów.
  • Współpraca z Dyrektorem Przedszkola „Słoneczna Polana” oraz z Organem Prowadzącym placówki „Słoneczna Polana”.
  • Dobór najlepszej kadry pedagogicznej, budowanie pozytywnych relacji z nauczycielami, wspieranie ich w pracy, motywowanie.
  • Sprawowanie nadzoru pedagogicznego nad działalnością dydaktyczno-wychowawczą szkoły.

Uwaga! Od stycznia/lutego praca wychowawcza w klasach I-III w ramach zapoznania się z funkcjonowaniem szkoły, od lipca samodzielna praca dyrektora.

Co my możemy dla Ciebie zrobić ?

  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • Awans zawodowy zgodnie z KN.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Dodatki motywacyjne.
  • Kameralna i przyjazna atmosfera.
  • Wsparcie zespołowe Twojej codziennej pracy.
  • Zaplecze dostosowane do Twoich potrzeb i pomysłów.
  • Mądre i rozwijające szkolenia.
  • Osobiste legitymacje służbowe.
  • Eventy integrujące zespół szkolny.
  • Estetyczne i radosne miejsce pracy.
  • Szacunek i zaufanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie + kurs zarządzania oświatą.
  • Znajomość nowoczesnych metod edukacji.
  • Posiadanie własnej wizji edukacji młodzieży.
  • Drive, moc sprawcza i energia.
  • Znajomość prawa oświatowego.
  • Doświadczenie na stanowisku dyrektora lub zastępcy dyrektora szkoły podstawowej (II etap), pedagoga szkolnego/psychologa/nauczyciela będzie mile widziane.
  • Komunikatywność, wysokie umiejętności pedagogiczne i menadżerskie.
  • Szukamy osoby energicznej i pogodnej, z pozytywnym nastawieniem do uczniów, rodziców i kadry, mającej łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Jeżeli zarządzenie oświatą jest Twoją pasją, jeśli chcesz mieć w pracy przestrzeń, elastyczność i swobodę – zapraszamy Cię do naszego zespołu! Czekamy na Twoje CV: REKRUTACJA@SLONECZNAPOLANA.EDU.PL

www.slonecznapolana.edu.pl/szkola