Opis stanowiska pracy

Jesteśmy grupą spółek specjalizującą się w wąskich segmentach rynku reklamy online. W skład Grupy Sarigato wchodzą:

  • Sarigato - agencja performance marketingowa
  • Sataku - największa w PL sieć reklamy wideo / rich media
  • Yintaro - agencja marketingu wyłącznie B2B
  • Fundacja Sarigato - autor najpopularniejszej w PL akcji pomagania bezdomnym Psiakom "Karmimy Psiaki"

Jest nas coraz więcej, ludzi, przychodów, ilości i jakości briefów - co za tym idzie realizowanych kampanii. W związku z tym do zespołu poszukujemy Web Developera.

Nasze wymagania:

  • masz co najmniej 1 rok doświadczenia w programowaniu
  • dobrze znasz PHP 5.6+, MySQL, HTML, CSS, JavaScript
  • masz wiedzę i umiejętności w programowaniu obiektowym i wzorców projektowych
  • znasz przynajmniej jeden framework PHP
  • dobrze znasz system kontroli wersji Git
  • kierujesz się dewizą "da się!"
  • jest przy tym fajnym chłopakiem lub dziewczyną :)

Gwarantujemy Ci:

  • Długoterminowa współpraca w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet sportowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Lekcje angielskiego w biurze
  • Skrzynie świeżych owoców w biurze
  • Dostęp do nowych i ciekawych technologii/systemów
  • Możliwość angażowania się w akcje naszej Fundacji

Prezentacja firmy

Po pierwsze: <br/> <br/>My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy