Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Web Developer

Kraków, małopolskie

Grupa Sarigato

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy grupą spółek specjalizującą się w wąskich segmentach rynku reklamy online. W skład Grupy Sarigato wchodzą:

  • Sarigato - agencja performance marketingowa
  • Sataku - największa w PL sieć reklamy wideo / rich media
  • Yintaro - agencja marketingu wyłącznie B2B
  • Fundacja Sarigato - autor najpopularniejszej w PL akcji pomagania bezdomnym Psiakom "Karmimy Psiaki"

Jest nas coraz więcej, ludzi, przychodów, ilości i jakości briefów - co za tym idzie realizowanych kampanii. W związku z tym do zespołu poszukujemy Web Developera.

Nasze wymagania:

  • masz co najmniej 1 rok doświadczenia w programowaniu
  • dobrze znasz PHP 5.6+, MySQL, HTML, CSS, JavaScript
  • masz wiedzę i umiejętności w programowaniu obiektowym i wzorców projektowych
  • znasz przynajmniej jeden framework PHP
  • dobrze znasz system kontroli wersji Git
  • kierujesz się dewizą "da się!"
  • jest przy tym fajnym chłopakiem lub dziewczyną :)

Gwarantujemy Ci:

  • Długoterminowa współpraca w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet sportowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Lekcje angielskiego w biurze
  • Skrzynie świeżych owoców w biurze
  • Dostęp do nowych i ciekawych technologii/systemów
  • Możliwość angażowania się w akcje naszej Fundacji

Prezentacja firmy

Po pierwsze:

My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam zależy na... elastyczności i sprawnym działaniu średniej wielkości firmy, dlatego robimy wszystko, żeby procedury ograniczać do minimum, ale wymaga to jednocześnie dużej samodzielności od każdego z nas.

Po drugie:

Robimy wszystko, żeby nie pracować z ludźmi, którzy sprawiają wrażenie jakby pracowali z nami za karę. Wszyscy, jak jeden mąż, wychodzimy z założenia, że lepiej spędzać 1/3 swojego czasu z ludźmi, których szanujemy i lubimy ;)

Po trzecie:

Dlatego wszyscy znamy się również prywatnie. Pijemy, tańczymy, pływamy, gramy w kosza, często grillujemy. Sarigato organizuje nam wypady firmowe, jak wyjścia na wystawy, eventy, seanse w kinie, relaks w spa czy trochę wrażeń na wakeboardzie. Możemy śmiało powiedzieć, że już wszyscy potrafimy pływać na desce po wodzie ;)
No i uważamy, że jesteśmy bardzo dobrzy w sprawach, którymi na co dzień się zajmujemy. Mamy spory kawał wiedzy i doświadczenia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy