Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Web Application Developer (C#, WebAPI)

Kraków, małopolskie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • udział w opracowaniu i tworzeniu responsywnej web-aplikacji dedykowanej do zarządzania produkcją/przemysłem
  • programowanie zgodnie ze specyfikacją projektową
  • tworzenie testów jednostkowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej projektu
  • testowanie i poprawianie błędów aplikacji

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem/ką ostatnich lat studiów technicznych
  • min. 1 rok doświadczenia w programowaniu obiektowym
  • znasz C#, WebAPI2, SCSS, HTML5
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1
  • znasz Angular 2 (Type Script), Ms SQL Server 2014 - mile widziane

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio z pracodawcą
  • pakiet specjalistycznych szkoleń zagranicznych
  • praca w biurze na terenie Krakowa od pon-pt w godz.8.00-16.00
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość pracy nad interesującymi projektami dla międzynarodowych koncernów

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy