Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracownika na stanowisko wagowy na wytwórni betonu firmy STRABAG.

Praca na okres min miesiąc z możliwością przedłużenia.

Praca od 8 do 13 godzin na dobę, także w nocy.

Nocleg po stronie STRABAG.

Mile widziana osoba z rejonu miejscowości Mława.

Stawka 16zł NETTO

Umowa zlecenia

Wymagania

Wymagania:
- podstawowa obsługa komputera z systemem Windows

- podstawowa znajomość Office

-dojazd do pracy własnym autem.

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadczącą usługi... pośrednictwa w kraju i zagranicą. Agencja posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Lubelskiego uprawniający do prowadzenia agencji zatrudnienia. Do rejestru wpisana została pod numerem 12127.
Oferta Agencji skierowana jest zarówno do osób poszukujących pracy, jak również pracodawców poszukujących pracowników, zarówno tych wykwalifikowanych, jak i tymczasowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Czas trwania umowy:
minimum miesiąc
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne , Praca Praca fizyczna