Cyclad Sp. z o.o.

VoIP Specialist

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży telekomunikacyjnej w Krakowie, poszukujemy kandydata na stanowisko VoIP Specialist. Firma obecnie działa na rynku europejskim i amerykańskim. Metodologia funkcjonowania projektów oparta jest o środowisko Scrum i Kanban. Firma wykorzystuje najnowsze technologie: architekturę w oparciu o mikroserwisy, Cloud-based Asterisk, PJSIP, Amazon Web Services i pełną konteneryzację projektów (Docker).

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie i utrzymanie głosowej aplikacji (cloud)
  • Rozwijanie i utrzymanie platformy Asterisk

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień IP, VoIP i rozwiązań opartych na chmurze
  • Dobra znajomość Asterisk
  • Znajomość protokołu PJSIP
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemu UNIX (popularnych komend)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do szybkiej nauki
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. A2+/B1)

Oferujemy:

  • UoP lub B2B
  • Laptop Dell z Ubuntu, SSD i 2 monitorami oraz budżet na dodatkowy sprzęt w celu zwiększenia komfortu pracy
  • Elastyczne godziny pracy, okazjonalna praca zdalna
  • Swobodna atmosfera i partnerska współpraca
  • Miejsce przyjazne zwierzętom
  • Wyjazdy na konferencje IT
  • Wyposażony w konsolę chillout room
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.