Video Content Analyst with Portuguese - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Video Content Analyst with PortugueseMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Przeglądanie zgłoszeń użytkowników dotyczących materiałów umieszczanych na stronach internetowych,
  • Analizowanie i identyfikowanie treści wideo, które nie są zgodne z obowiązującymi wymogami,
  • Rozwiązywanie zapytań użytkowników,
  • Wykorzystanie wiedzy o rynku i spostrzeżeń w celu wykrywania i określenia zakresu rozwiązań w celu poprawy wsparcia dla użytkowników,
  • Przeglądanie treści wrażliwych, czasami obejmujących graficzną lub niepokojącą tematykę.

Wymagania:

  • Znajomość języka portugalskiego i angielskiego w stopniu zaawansowanym (min. B2+),
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Zdolności pozwalające na szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • Rozwój kariery w międzynarodowej firmie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport,
  • Pracę w przyjaznym środowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.