Вакансия оператора вилочного погрузчика (м/ж) / Operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Вакансия оператора вилочного погрузчика/ комплектовщика на новом современном складе

Средняя зарплата в месяц на руки (нетто) от 4000-5000 злотых

Место работы: продуктовые склады в городе Пётркув-Трыбунальский (Piotrków Trybunalski).

Обязанности:

Работник совершает комплектацию товаров, передвигаясь на электрическом вилочном погрузчике. С помощью наушника и специализированной программы Voice Picking System, оператор погрузчика получает информацию о том, какую продукцию, с какой полки и в каком количестве необходимо взять, после этого необходимо подтвердить выполнение операции и продолжить комплектацию. После сбора полной паллеты, ее необходимо обернуть специальной пленкой и оставив в определенном месте, начать собирать следующую. Работа происходит в отделах "Фреш" и "Заморозка" при температурах от -23 до +5 градусов. Это первый в Европе склад с подогревом пола.

Operator wózka widłowego / osoba kompletująca, w nowym, nowoczesnym magazynie.

Przeciętne wynagrodzenie miesięcznie na rękę (netto) od 4000-5000 zł

Miejsce pracy: magazyny spożywcze w Piotrkowie Trybunalskim.

Obowiązki:

Pracownik dokonuje kompletacji towarów, poruszając się elektrycznym wózkiem widłowym. Za pomocą słuchawki i specjalistycznego programu Voice Picking System operator wózka widłowego otrzymuje informacje o tym, jakie produkty, z jakiej półki i w jakiej ilości należy zabrać, po czym należy potwierdzić wykonanie operacji i kontynuować kompletację. Po zebraniu pełnej palety należy ją owinąć specjalną folią i pozostawić w określonym miejscu, rozpocząć zbieranie następnej. Praca odbywa się w działach "fresh" i "Frosting" w temperaturach od -23 do +5 stopni. Jest to pierwszy w Europie magazyn z ogrzewaniem podłogowym.

Требования к кандидату на должность:
  • готовность к посменной работе по 8-10 часов, 5-6 дней в неделю,
  • желателен опыт работы на складах,
  • желательно знание польского языка.
Wymagania wobec kandydata na stanowisko:
  • gotowość do pracy zmianowej po 8-10 godzin, 5-6 dni w tygodniu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynach,
  • wymagana znajomość języka polskiego.

Мы предлагаем:
  • официальное трудоустройство согласно польскому законодательству - трудовой договор (umowa o pracę),
  • cтавка на договоре 3200 зл. брутто,
  • согласно договору надчасы оплачиваются на 50% и 100% больше,
  • 20% за работу в ночные смены, с 22 вечера до 6 утра (8 часов),
  • 500 зл. брутто премия за работу, согласно установленному графику,
  • доплата 3 зл. за каждый по факту отработанный час в морозильной камере,
  • медицинское страхование позволяющее бесплатное посещение врачей при необходимости, а также покупка лекарств с определенной скидкой,
  • гарантию выплаты заработной платы до 10 числа следующего месяца,
  • бесплатное одноразовое питание в течение рабочего дня: первое+второе+десерт+компот,
  • проживание работник оплачивает самостоятельно (за первый месяц работы работодатель компенсирует 330 зл нетто за проживание), при необходимости, оказываем помощь в поиске жилья для проживания,
  • бесплатную одежду (термообувь, термобельё - 2 комплекта, штаны, куртка, перчатки, балаклава, согревающая до -50 градусов),
  • постоянную поддержку координатора.
Oferujemy:
  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem - umowa o pracę,
  • stawkę na umowie 3200 zł brutto miesięcznie,
  • zgodnie z umową nadgodziny są płatne 50% i 100% więcej,
  • 20% za pracę na nocnych zmianach, od 22.00 do 6.00 (8 godzin),
  • 500 zł składka brutto za pracę zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • dopłata 3 zł za każdą przepracowaną godzinę w mroźni,
  • ubezpieczenie zdrowotne umożliwiające bezpłatną wizytę u lekarza w razie potrzeby, a także zakup leków z określoną zniżką,
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia do 10. dnia następnego miesiąca,
  • jeden bezpłatny posiłek w ciągu dnia roboczego: pierwsze i drugie danie + deser + kompot,
  • zakwaterowanie: pracownik płaci samodzielnie (za pierwszy miesiąc pracy pracodawca rekompensuje 330 zł netto za pobyt), w razie potrzeby udzielamy pomocy w znalezieniu mieszkania,
  • odzież gratis (termoaktywna, bielizna termoaktywna 2 komplety, spodnie, kurtka, rękawiczki, kominiarka, do -50 stopni),
  • stałe wsparcie koordynatora.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy