Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Ustawiacz wtryskarek (m/k)

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka, Piotrków Trybunalski, Łódź, Opoczno
Obowiązki:
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz procesu wtrysku

oraz

Operatorów maszyn wtryskowych, którzy chcą rozwinąć się w kierunku ustawiacza.

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki.

Do twoich zadań należeć będzie:
  • nadzorowanie, ustawianie i monitorowanie pracy wtryskarek,
  • ustawianie parametrów procesu wtrysku,
  • montaż, demontaż oraz przezbrajanie form wtryskowych,
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,
  • optymalizacja procesów wtryskowych.

Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości budowy form wtryskowych,
  • znajomości technologii procesu wtrysku,
  • umiejętności czytania schematów dokumentacji technicznej,
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta - umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • premię miesięczną!
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj. Aplikuj teraz!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy