Opis stanowiska pracy

                 Obsługa, przezbrajanie i ustawianie maszyn zgodnie z instrukcjami obsługi stanowiskowej

                Nadzór nad stanem technicznym maszyn i form oraz bieżącym procesem produkcyjnym

                Diagnozowanie i rozwiązywanie zagadnień technicznych (awarii)

                Przygotowanie maszyny i materiału zgodnie z planem produkcji

                Optymalizacja procesu i minimalizacja kosztów produkcji

                Dbałość o ciągłość produkcji

Wymagania

                Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

                Gotowość do pracy w ruchu ciągłym / 3 zmiany

                Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych

                Zdolności manualne

                Dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowania

                Uczciwość i dbałość o powierzone mienie

                Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją specjalistów, inżynierów oraz kadry zarządzając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji