Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym
  • znajomość technologii procesu wtrysku
  • doświadczenia w firmie produkcyjnej przy obsłudze wtryskarek
  • doświadczenie w pracach związanych z eksploatacją form wtryskowych
  • zdolności manualne, dokładność, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • preferowane posiadanie uprawnień na urządzenia dźwigowe oraz uprawnienia SEP do 1kV
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • ubezpieczenie medyczne
  • premię frekwencyjną 400 zł brutto
  • premia miesięczna
  • spotkania integracyjne
  • możliwość  przystąpienia  do ubezpieczenia grupowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy