Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Ustawiacz maszyn wtryskowych / Atrakcyjne warunki

Miejsce pracy: Pruszków, Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Zyrardów

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie Nadzorowanie pracy maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki)
  • Ustawianie i monitorowanie na swojej zmianie maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Ustawianie parametrów wtrysku według stosowanej technologii
  • Zapewnienie realizacji dziennej produkcji
  • Zapewnienie jakości produkowanych wyrobów
  • Montaż, demontaż i przezbrajanie form wtryskowych
  • Konserwacja form wtryskowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Ustawiacza Maszyn wtryskowych
  • Znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn wtryskowych oraz przezbrajaniu form wtryskowych
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków na stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Podstawowa wiedza techniczna

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 5500 brutto w dla kandydata z odpowiednimi kwalifikacjami
  • Możliwość zawodowego rozwoju w jednej z największych firm w branży Automotive
  • Pakiet medyczny ENELMED
  • Premia wydajnościowo - jakościowa
  • Benefity pracownicze
  • Zorganizowany transport pracowniczy na linii Żyrardów-Pruszków-Żyrardów

Miejsce pracy: Pruszków

Numer referencyjny: UMW/2017/GRM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.