Ustawiacz maszyn do spawania

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Miejsce pracy: Mazańcowice

Oferta:

  • Praca w systemie równoważnym - do 12h
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Stabilna i odpowiedzialna praca
  • Dostęp do platformy Manpower Premium       (Ubezpieczenie grupowe, Karta Multisport)

Wymagania:

  • Uprawnienia gazowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność technicznego myślenia
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Znajomość rysunku technicznego

Zadania:

  • Obsługa, przezbrajanie, ustawianie parametrów spawarek
  • Dbanie o stan narzędzi
  • Pomoc w utrzymywaniu maszyn w sprawności technicznej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials