Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie gier oraz rozwój powiązanych projektów w Unity3D (projektowanie oraz implementacja, w tym także współtworzenie i kreowanie kierunku rozwoju realizowanych projektów) oraz tworzenie i uaktualnianie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- biurko w willi z ogrodem (na Ursynowie), jacuzzi i sauną (serio!), dobrą kawę, mleko, wyjścia integracyjne,
- pracę w pełnym wymiarze godzin - elastyczne godziny pracy (core hours),
- dużą samodzielność w działaniu (dlatego zależy nam na dobrej organizacji pracy kandydata),
- udział w międzynarodowych projektach,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- przyjazną atmosferę pracy,
- pracę w zgranym zespole.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość Unity3D (Mono C#/JavaScript),
- dobre obycie w tematach związanych z programowaniem 3D,
- efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność, samodzielność, elastyczność,
- umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
- mile widziane: doświadczenie w programowaniu na platformy mobilne (Android SDK, iOS).

Mile widziana:
- otwartość, poczucie humoru,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- znajomość algorytmiki oraz matematyki związanej z grafiką trójwymiarową,
- znajomość podejść i technik stosowanych w aplikacjach 3D do tworzenia efektów graficznych,
- umiejętność optymalizacji aplikacji pod względem zużycia pamięci, procesora oraz zasobów GPU,
- umiejętność tworzenia shaderów.

Prezentacja firmy

Firma Lemon&Orange zajmuje się tworzeniem interaktywnych rozwiązań opart... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy