Twórca stron internetowych, Web developer Praktyki / Staż

Fabryka w chmurach

Warszawa, 01-678, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Tworzenie, rozwój i testowanie stron webowych w technologiach: HTML5, CSS3, JavaScript. Poszukujemy osób z pasją nie koniecznie z doświadczeniem. Może to własnie na Ciebie czekamy !
Pracujemy nad międzynarodowymi projektami !

Wymagania

Znajomość HTML5/CSS3
Podstawowa znajomość JavaScript
Podstawowa znajomoćś jQuery/jQueryUI
Mile widziana znajomość PHP MVC (preferowany CakePHP)
Mile widziana znajomość programowania i optymalizacji kwerend MySQL

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems