Hays Poland

Trener

Mazowieckie
Trener
Mazowieckie
NR REF.: 1170588

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z portfolio renomowanych produktów, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Trenera w kategorii dermokosmetyków.

Miejsce pracy: Warszawa (oraz tryb wyjazdowy)

Główne obowiązki:

Prowadzenie szkoleń produktowych dla:
- pracowników firmy – w szczególności Działu Sprzedaży,
- partnerów biznesowych – w szczególności farmaceutów, liderów kategorii dermokosmetycznych.
Udział w targach i konferencjach, w tym wygłaszanie odczytów.
Prowadzenie szkoleń.
Coaching przedstawicieli handlowych w terenie.
Przygotowanie materiałów szkoleniowych na potrzeby pracy trenerskiej.
Tłumaczenie i dostosowanie materiałów z centrali do specyfiki polskiego rynku.
Przygotowanie materiałów szkoleniowych na spotkania cykliczne z pracownikami firmy.
Odpowiedzialność za budżet trenerski, planowanie zakupu materiałów i produktów niezbędnych do pracy trenera (produkty, próbki, testery, etc.).
Wymagania wobec Kandydatów:

Preferowane wykształcenie farmaceutyczne/biologiczne/kosmetologiczne.
Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku trenerskim - wiedza na temat branży farmaceutycznej i kosmetycznej.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Prawo jazdy kat. B.
Dobre umiejętności analityczne.
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
Wysokie zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz umiejętność prowadzenia prezentacji.
Zorientowanie na osiąganie rezultatów i szukanie rozwiązań.
Umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient zapewnia:

Umowę o pracę.
Koszyk benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do wypoczynku.
Niezbędne narzędzia pracy.
Możliwość pracy z uznanym na rynku brandem.
Międzynarodowe środowisko pracy.

HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland