Treasury Senior Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej producentem zabawek dla dzieci, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Treasury Senior Specialist.

Treasury Senior SpecialistMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Przygotowanie danych niezbędnych do zamknięcia miesiąca oraz raportowanie wyników finansowych do grupy,
  • Bieżąca i cykliczna analiza odchyleń,
  • Analiza i kontrola kosztów poszczególnych obszarów ,
  • Kalkulacja, analiza, raportowanie wskaźników KPI,
  • Analiza rentowności produktów i klientów,
  • Uczestnictwo w procesie planowania finansowego, przygotowywanie budżetu i prognoz,
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi (z działem księgowości oraz działami operacyjnymi).

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 3 lata w obszarze kontrolingu finansowego/treasury/należności w firmie produkcyjnej – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości,
  • Znajomość SAP,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Terminowość, odpowiedzialność, łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitow,
  • Rozwój zawodowy oraz pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet szkoleń podnoszących kompetencje,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.