Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Training Manager

Kraków, małopolskie

CPL Jobs Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Training Manager will deliver product training and technical topics to customers, partners and employees

Responsibilities:

Delivering high quality training to new and existing customers & partners, either onsite, offsite (seminars, customer/partner site) or online (virtual classroom)

Developing, implementing and/or delivering technical training as it relates to the organization's products

Learning strategy co-creation and implementation for company customers

Work closely with our client`s product

Requirements:

A strong degree in IT or science related subject and genuine interest in technology

Previous experience delivering technical training programs (at least 3 years)

Excellent understanding of Artificial Intelligence, Robotics Process Automation

Programming skills proven by knowledge

Excellent communication and training skills

Willingness to travel abroad

Fluent English

We offer:

Attractive salary!

Attractive benefits package including: medical care, life insurance, sports card

Possibilities of development within professional, multinational environment

CPL Jobs Sp. z o.o. jest częścią Grupy CPL będącą od wielu lat największa firmą rekrutacyjną... na terenie Irlandii. CPL Jobs działa w Polsce już 2006 roku zajmując sie rekrutacją kandydatów dla Polskich klientow bedacych liderami na rynku krajowym. Współpracujemy z największymi firmami w branżach budowlanej, produkcyjnych, IT, Call Centre, handlowej, przemyslowej, logistycznej i innych.
Rekrutujemy kandydatów na różne stanowiska począwszy od stanowisk produkcyjnych po managerskie i executive.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4061

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych , Praca Kadra zarządzająca