Tłumacz Języka Angielskiego

41-807 Zabrze, śląskie

Logstor Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • tłumaczenia ustne i pisemne w obszarze produkcji
  • pomoc w porozumiewaniu się pracowników LOGSTOR z pracownikami firmy zewnętrznej
  • inne tłumaczenia w tym min.: tłumaczenie szkoleń, instrukcji pracy itp.

Profil Kandydata:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w tłumaczeniu symultanicznym jak i dokumentacji będzie dużym atutem
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej
  • odpowiedzialność i dokładność w realizacji zadań
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym

Oferujemy:

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Praca dla studenta , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja