Tester w Departamencie Bankowości Detalicznej

Warszawa, 02-593, mazowieckie

Bank Millennium S.A.

Opis stanowiska pracy

  • Analizowanie specyfikacji funkcjonalnych systemów Banku  dla potrzeb testowania
  • Przygotowanie i weryfikacja przypadków testowych
  • Wykonywanie testów oprogramowania i aplikacji oraz raportowanie ich wyników

Wymagania

  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Absolwenci/ studenci uczelni technicznych
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość podstaw programowania
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie w automatyzacji testów
  • Znajomość narzędzi wspierających proces testowania (np. Jira)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w dynamicznym środowisku, młodym zespole w międzynarodowej instytucji finansowej

Wymagania

Nr ref.: infopraca/DMD/Tester

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję... zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Czas trwania umowy:
min. 1 rok
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy