Tester Manualny

HAYS

Polska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1184681

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Tester Manualny

Lokalizacja: 100% zdalnie / odbiór sprzętu osobiście (Warszawa lub Wrocław)Branża: projekt w sektorze finansowymRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowaStawka: do 90 PLN/h netto + VATPraca zdalna: 100%
Stos technologiczny: JiraProjekt: dotyczy systemu typu workflow o nazwie Factroflow to system desktopowy, z dostępem poprzez www. Wspiera użytkowników w przygotowaniu finalnej umowy faktoringowej i załączników przez poszczególne etapy procesu – sprzedażowy, analityczny wraz z akceptacją po stronie ryzyka, dokumentacyjny i weryfikacji prawnej, parametryzacyjny.

Czym będziesz się zajmował:
  • Przeprowadzanie testów manualnych nowych funkcjonalności systemu typu workflow wg. przygotowanych scenariuszy testowych oraz dokumentacji projektowej/systemowej z nimi powiązanej oznaczenie wyników testów w dedykowanym systemie (Jira),
  • Oznaczenie wyników testów w dedykowanym systemie (Jira),
W przypadku wystąpienia błędów podczas testów, przygotowanie szczegółowego opisu wystąpienia błędu w następującym zakresie:
  • data i godzina wystąpienia błędu,
  • szczegóły procesu, czyli tzw. header procesu zawierający m.in. informacje o numerze procesu w systemie, numerze identyfikacyjnym klienta testowego, etc.,
  • szczegółowy opis wystąpienia błędu – na jakim etapie (zakładce) wystąpił błąd, jaki jest komunikat błędu (jeśli występuje), jaka jest różnica w stosunku do kroków scenariusza testowego,
  • screeny błędu oraz dane z Narzędzi programistycznych w przeglądarce dot. błędu,podanie przeglądarki internetowej, na której były przeprowadzane testy, przesłanie kompletu tych informacji do wskazanych osób po stronie zamawiającego,
  • konsultacje ze wskazanymi osobami po stronie Zamawiającego w przypadku wątpliwości biznesowych w trakcie przeprowadzania testów.

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • 4+ lat doświadczenia w roli testera manualnego
  • Start od: 10.04.2024
  • Wiedzy na temat tworzenia dokumentacji testowej, raportowania błędów
  • Znajomości narzędzi: Jira

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy