Tester Manualny

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Tester ManualnyMiejsce pracy: Kraków

Twoje zadania:
Testy manualne oraz analiza rezultatow i specyfikacji systemowej, testowanie aplikacji mobilnych i webowych.

PROJEKT w pigułce: branża fintech, projekty dotyczą aplikacji webowych oraz mobilnych
Stack technologiczny oraz narzędzia : C#, iOS, Android, .net, JS, HTML, Tool, GIT, TeamCity, HockeyApp, Zeplin, Testlink, Jira, Confluence

Czego oczekujemy?
• Wymagane jest min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym;
• znajomość metodyki SCRUM jak również technik TDD, BDD będzie dużym atutem;
• zaangażowanie, chęć do nauki i współpracy zespołowej - to warunek konieczny.

Co proponujemy?
• Pracę wśród doświadczonych specjalistów w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedza wzajemnie ucząc się nowych technologii;
• interesujący i perspektywiczny projekt, z rozwiązań którego korzystają miliony ludzi na całym świecie;
• możliwość zdobywania doświadczenia na zagranicznych delegacjach;
• rynkowe stawki - umowa o pracę lub B2B;
• start pracy miedzy 7.00 a 10.00;
• pakiet benefitów – Ty wybierasz!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.