Tester Automatyzujący

HAYS

Polska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1184021

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Testy automatyczne C# z biblioteką RestSharp oraz fronty z użyciem C# + Framework oparty na Selenium. Testy manualne zarówno Postmanem jeśli chodzi o usługi Restowe, w mniejszym stopniu testy usług SoapUI, testy frontu CIT oraz sprawdzanie na bazie zapisywanych danych wymagana znajomość SQL. Testy manualne na podstawie dokumentacji biznesowo systemowej.

Projekt: CIT tj. Centrum Identyfikacji Tożsamości to system aplikacji które służą do zarządzania oraz weryfikacji tożsamości Klientów Internetowych zainteresowanych nawiązaniem relacji z Bankiem.

Branża: bankowa

Lokalizacja: 100% remote

Rodzaj pracy: umowa B2B

Długość kontraktu: długofalowa

Zespół: kompletny zespół developerski w skład, którego wchodzą: analitycy, programiści, testerzy.

Godziny pracy: polskie core’owe godziny;

Start Date: prawdopodobny start 1 kwietnia; dostępność ASAP / 1 miesiąc (do ustalenia)

Kluczowe technologieC#, JavaScript , Selenium, SQL, SVN/GIT Pozostałe technologie: Angular, RestSharp, Spring, Spring Boot, Spring Security, Spring Data, Quartz, Hibernate, Lombock, MapStruct, Mockito, Junit; 60% backend a 40% frontend

Obowiązki:

  • Projektowanie i kodowanie skryptów automatyzacji testów; zautomatyzowane testowanie kodu pod kątem błędów i usterek;

  • Przygotowywanie skryptów automatyzujących dla interfejsu użytkownika;

  • Przygotowywanie scenariuszy testów i automatyzowanie istniejących;

  • Analizowanie i interpretowanie wyników testów oraz tworzenie raportów;

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku testera automatyzującego;

  • Dobre umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej w języku angielskim (poziom B2);

Co otrzymasz:

  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h) max 2 spotkania
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP