Opis stanowiska pracy

Diverse Consulting Group jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy, dla naszego międzynarodowego partnera z branży finansowej szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Test Engineer

(Warszawa)

Zakres obowiązków:

• Testowanie aplikacji urządzeń typu embedded

• Testowanie dostarczonego kodu, tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej aplikacji

Oferujemy:

• Umowę o pracę w stabilnej finansowo globalnej firmie

• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny

• Opiekę medyczną w Medicover

• Kartę Multisport

• Szkolenia dopasowane do potrzeb pracownika

• Zajęcia językowe

• Premie roczne i akcje spółki

• Dofinansowanie do okularów korekcyjnych

• Punkty pracownicze i wiele innych

Wymagania

• Minimum 2 lata doświadczenia przy tworzeniu/testach oprogramowania wbudowanego w językach C/C++

• Znajomość relacyjnych baz danych: Oracle/SQL

• Praktyczna znajomość języka C/C++

• Podstawowa wiedza z zakresu technologi NFC

• Mile widziana znajomość narzędzi: Git, Gerrit, Jira

• Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B1, umożliwiającą swobodną komunikację

Prezentacja firmy

O nas<br/> <br/><br/>KIERUNEK IT<br/><br/>Historia DCG sięga pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy