Test analyst/ Analityk testów

Zerochaos Sp. z o.o.

Warszawa Mokotów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla międzynarodowego Klienta z branży bankowości internetowej poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • analiza wymagań, dokumentowanie i monitorowanie nowych rozwiązań/ rozszerzeń funkcjonalnych
  • uczestniczenie w projektach wdrożeniowych
  • testowanie platformy bankowej
  • udział w testach integracyjnych
  • współpraca z innymi zespołami: inżynierowie, developerzy

Profil:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • min. 2 letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL
  • Wiedza z obszaru bankowości [atut]
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Elastyczna forma współpracy: B2B lub umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do pracownika
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Międzynarodowe środowisko
  • Przyjazną atmosferę w pracy: casual Friday; spotkania integracyjne z ciekawymi zajęciami (wspinaczka, trampoliny, kręgle itp); przekąski/świeże owoce/pyszna kawa – do wyboru; spersonalizowane narzędzia pracy; szkolenia/spotkania Microsoft

Do przesłanych dokumentów prosimy o dopisanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems