telefoniczny i terenowy doradca klienta biznesowego /energetyka

Firma Reklamowo - Usługowa ANNAR

pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy najlepszych kandydatów na stanowiska
Konsultant/tka telefoniczna - rozmowy przychodzące i wychodzące
dział utrzymania klienta
oraz
Dynamicznych i kreatywnych handlowców do sprzedaży produktów firmy
Możliwość zdobycia doświadczenia pracując dla największego operatora energetycznego w kraju, (spółka skarbu państwa)

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie handlowca ustalimy na i indywidualnych rozmowach
wynagrodzenie konsultanta telefonicznego przedstawiamy ponizej

Miejsce pracy: Pruszków centrum
( 5 minut do WKD)dobry dojazd z warszawy

Do obowiązków na stanowisku konsultanta należą:

Odbieranie i wykonywanie połączeń do klientów naszej firmy
wysyłanie mailowe ofert przedłużających umowy,
wysyłanie umów do klientów.
prowadzenie raportów , dbanie o dobre imię firmy
Udzielanie klientom informacji odnośnie aktualnych promocji

Z naszej strony możemy Ci zaoferować:

umowę o pracę ze stałą podstawą 2635 zł , oraz wysoką premię sprzedażową od 1000 do 3000 (każdy nasz pracownik ,który się zaangażuje osiąga premię) która dzięki dobrym wynikom może wzrosnąć.
W ramach specjalnego projektu pracownicy są za dobre wyniki są indywidualnie doceniani przez firmę.
umowa o pracę zawierana jest od pierwszego dnia szkolenia
zapewniamy kompleksowe szkolenie produktowe i sprzedażowe. Dbamy o indywidualne wdrożenie każdej nowej osoby,
Jasną ścieżka kariery - uwzględniająca zmianę stanowiska oraz wzrost płacy.
Pozytywną atmosferę , wsparcie managera i pracowników,
Cały czas podnosimy jakość obsługi, co ma odzwierciedlenie w satysfakcji naszych klientów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

Komunikatywności,
Umiejętności obsługi komputera, zaangażowania , minimum kreatywności.
Dyspozycyjności (5 dni w tygodniu między poniedziałkiem a piątkiem, po około 8 godzin dziennie, miedzy godzinami 8-16).
doświadczenia na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Firma Annar działa już pod zmienioną nazwą <br/>eco dla firm , i wszys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
5 lat
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 700PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak , wysokie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi