Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • ścisła współpraca z projektantem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży;
  • przygotowywanie rozmiarówki;
  • monitorowanie poprawności produkcji i wykonywanie komentarzy do wzorów;
  • śledzenie trendów obowiązujących w modzie ze specjalnym uwzględnieniem konstrukcji.

Oczekujemy:

  • znajomości zasad konstrukcji i stopniowania;
  • znajomości zasad tworzenia i konstruowania szablonów odzieży;
  • umiejętności sporządzania dokumentacji techniczno-technologicznej;
  • znajomości zasad kroju i szycia;
  • znajomości programu Corel Draw (mile widziana)
  • znajomości j. angielskiego w stopniu dobrym (mile widziana).

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00 w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji;
  • dodatkowe świadczenia (opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, zniżki do wykorzystania w sklepach, prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla dziecka oraz inne)
  • udział w szkoleniach dot. rozwoju oraz materiałoznawstwa;
  • dostęp do szkoleń językowych;
  • bezpłatne miejsce parkingowe;
  • twórczą atmosferę w pracy oraz swobodę ubioru;
  • wspierający zespół współpracowników (małe teamy pracownicze).

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne