Technolog produkcji

Kraków, małopolskie

ATERIMA WORK

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym mas proszkowych
  • Kontrolowanie zleceń produkcyjnych
  • Gospodarowanie masami z odstępstwem koloru
  • Korygowanie procesów technologicznych w odniesieniu do koloru
  • Nadzór nad bazą wzorców kolorystycznych

  • Posiadasz wykształcenie wyższe/techniczne w kierunku znajomości produkcji i surowców do produkcji (mile widziane)
  • Masz doświadczenie w pracy na produkcji
  • Posiadasz orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (z możliwością zatrudnia bezpośrednio w strukturach Klienta)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jedno- lub dwuzmianowym
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia: od 3421 zł brutto/mies.
  • Odzież ochronną
  • Szkolenia wstępne
  • Pracę w firmie, cieszącej się dobrą opinią wśród Pracowników

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Praca na produkcji , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna