Opis stanowiska pracy

 EMMI kuchnie i wnętrza oferuje swoim Klientom wszelkiego rodzaju meble na wymiar, które łączą w sobie tak istotne cechy, jak funkcjonalność, niepowtarzalność i nowatorstwo, które składają się na końcowy efekt w postaci prestiżowego wnętrza. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy w salonie firmowym w Grodzisku Mazowieckim na stanowisku:

Technolog meblowy

OPIS STANOWISKA

  • wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej
  • dostosowanie rozwiązań do danego projektu
  • prowadzenie projektu
  • praca na terenie woj. mazowieckiego

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów minimum 2 lata
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, konstrukcyjnej
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • obsługa komputera na poziomie bardzo dobrym
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • szkolenia przedmiotowe oraz programowe związane z wykonywaną pracą,
  • ciekawą, rozwijającą pracę projektową,
  • bardzo dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

Prezentacja firmy

Firma Emmi Kuchnie i Wnętrza zajmuje się produkcją mebli na wymiar do ku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis