Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Nadzorowanie procesów technologicznych i dokumentacji technologicznej z zakresu obróbki cieplno-chemicznej;
• Preparatyka i wykonywanie badań metalograficznych oraz pomiary mikrotwardości;
• Projektowanie procesów technologicznych obróbki cieplnej;
• Sporządzanie dokumentacji, raportów;
• Wspieranie innych działów w zagadnieniach związanych z doborem i obróbką cieplno-chemiczną materiałów;
• Nadzór nad urządzeniami realizującymi procesy obróbki cieplnej.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – 1 rok;
• Praktyczna znajomość inżynierii materiałowej;
• Znajomość zagadnień z dziedziny obróbki cieplno-chemicznej (azotowanie gazowe, nawęglanie LPC, hartowanie próżniowe);
• Znajomość metodologii badań metalograficznych (preparatyka zgładów metalograficznych, mikroskopia świetlna) oraz pomiarów twardości (met. Vickersa, Rockwella, Brinella);
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• Znajomość oprogramowania MS Office, AutoCad.

WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach... wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 4.800,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Inżynieria , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Motoryzacja / Automotive