Technolog Kompozytów (włókno węglowe) - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Naszym klientem jest innowacyjna firma specjalizująca się w technologii wytwarzania przyrostowego i kompozytów, której rozwiązania znajdziemy m.in. w medycynie, lotnictwie, przemyśle zbrojenowym czy kolejnictwie. W związku z rozwojem organizacji poszukujemy:

Technolog Kompozytów (włókno węglowe)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Opracowywanie i koordynowanie rozwiązań technologicznych (kompozyty wzmacniane włóknem węglowym, bazaltowym).
  • Nadzór i optymalizacja procesów produkcji kompozytów.
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w zakresie wsparcia technologicznego.
  • Rozwój produktu prowadzony wspólnie z klientem - spotkania (również wyjazdy po Europie), doradztwo, wsparcie merytoryczne, dobór odpowiednich rozwiązań.
  • Przygotowanie ofert techniczno-handlowych i kalkulacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, przetwórstwo tworzyw sztucznych, technologia polimerów lub pokrewne).
  • Min. 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku technologa w przemyśle (branża kompozyty epoksydowe wzmacniane włóknem węglowym/bazaltowym).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wiedza z zakresu wytwarzania przyrostowego i kompozytów epoksydowych.
  • Duża samodzielność i umiejętność współpracy z klientem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie z możliwością rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet relokacyjny.
  • Udział w ciekawych projektach dotyczących wdrożenia nowych produktów na rynek.
  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami.
  • Przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.